Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula euripidis, hinc partem.

Team Members

La Casa de Amistad / About Us / Team Members

Administrative Staff
Sam Centellas | Executive Director | sam@lacasadeamistad.org
Humberto Delgado | Assistant E.D. & Youth Coordinator | beto@lacasadeamistad.org
Jessica Casas | Special Programs Assistant Coordinator | jess@lacasadeamistad.org
Juan Ramos | Financial Manager | juan@lacasadeamistad.org

Program Staff 
Nanci Flores | Citizenship & Immigration Coordinator | nanci07@lacasadeamistad.org
Ellen Ogle | DOJ Accredited Immigration Counselor | ellen@lacasadeamistad.org
Rubi Astello |DOJ Accredited Immigration Counselor | rubi@lacasadeamistad.org
Haider Al Kilidar | Immigration Programs Assistant | haider@lacasadeamistad.org
Juan Constantino | Development Coordinator | juan2@lacasadeamistad.org
Nancy Diaz | Youth Programs Assistant Coord. | nancy@lacasadeamistad.org
Jurek Shultz | Food Pantry and Building Manager | jurek@lacasadeamistad.org
Ana Aleman | Yo Puedo Leer Instructor | ana@lacasadeamistad.org

Contract Staff
Monica Diaz | Computer Instructor | computerclasses@lacasadeamistad.org
Terry Wilkinson | Citizenship ELL Instructor
Felix Marquez | ELL Coordinator | felix@lacasadeamistad.org
Maria Garcia  | Spanish Citizenship Class Instructor Instructor                                                 Isela Hernandez | Strengthening Families Instructor                                                               Felipa Rangel | Building and Support Staff